شرایط اخذ ویزای چین

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا چین :

شناسنامه و کارت ملی
۲ قطعه عکس ۶ در ۴ رنگی به زمینه سفبد
اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار
آدرس محل کار و محل سکونت و شغل و شماره تلفن
رزرو بلیط هواپیما و واچر رزرو هتل
تمکن مالی

انواع ویزا های کشور چین :

ویزا گروهی
ویزا انفرادی
ویزا تجاری
ویزا مولتی

نکاتی در مورد ویزا های کشور چین :

اعتبار ویزا گروهی چین از تاریخ صدور ۴۰ روز می باشد و پس از ورود به چین امکان ۳۰ روز اقامت در این کشور را دارید این ویزا برای حداقل ۵ نفر صادر می شود که این پنج نفر در هنگام ورود و خروج به چین باید حضور داشته باشند برای دریافت این نوع ویزا دو روال کاری وجود دارد اولی ویزا عادی ۱۴ روز کاری و دومی ویزا فوری ۷ روز کاری که این حداقل روز ها می باشد و در شرایطی امکان دارد این روز ها زیاد شود.

ویزا انفرادی از تاریخ صدور دارای اعتبار ۳۰ روزه می باشد و شما پس از ورود به چین امکان اقامت ۳۰ روزه در این کشور را دارید این ویزا نیز به دو صورت عادی در ۷ روز و فوری در ۵ روز صادر می شود .

ویزای تجاری چین ۳ ماه اعتبار دارد و شما پس از ورود ۳۰ روز می توانید در این کشور بمانید و صدور این نوع ویزا حدافل ۱۵ روز کاری به طول می انجامد.

ویزا مولتی دارای اعتبار ۱ ساله است و شما در این ۱ سال به دفعات می توانید وارد چین شوید ولی در هر بار ورود حداکثر ۳۰ روز اجازه اقامت به چین را دارید و صدور این ویزا حداقل ۳۰ روز کاری به طول می انجامد .

قیمت دریافت انواع ویزا های چین :

ویزا گروهی چین عادی ۱۰۰ دلار و فوری ۱۳۰ دلار آمریکا

ویزا انفرادی چین عادی ۱۲۵ دلار و فوری ۱۷۰ دلار آمریکا
قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور چین ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.